ZirconTech summit - spojenie vizionárov a lídrov, ktorí menia svet. Prečítajte si viac

Content

Kráľ vládnuci obsahu

Máte plnú pozornosť Vášho relevantného publika? Kvalitným obsahom, ktorý tvoríme na sociálne siete, webové stránky formou blogových článkov, ale aj samotným contentom do e-mail marketingu dokážeme pozdvihnúť angažovanosť používateľov a zároveň zaujať ich pozornosť.

Vybudujte si dôveru Vašich zákazníkov prostredníctvom kvalitného contentu, ktorý bude originálny, bude obsahovať dostatok informácií, bude interaktívny a vtiahne používateľov do príbehu Vašej značky, ktorý po jeho dočítaní ukončia konverziou.

Posilnite SEO vďaka kvalitnému contentu

Dôvera Vašich klientov sa buduje prostredníctvom autentického obsahu, ktorý je bohatý na informácie, je interaktívny, a dokáže ich vtiahnuť do príbehu Vašej značky. Predstavte Vaše produkty prostredníctvom dobre spracovaného blogového článku, v ktorom priblížite potenciálnym nakupujúcim všetky ich výhody.

Pýtajte sa na názory Vášho publika a interagujte s ním v pravidelných postoch na sociálnych sieťach. Staňte sa pre nich informačným lídrom, ktorý nie je ľahostajný voči ich názorom a sledujte, ako Vám organika spolu s konverziami vďaka kvalitne spracovanému contentu porastú.

Ako pracujeme

Na základe Vašich preferencií 
a odporúčaní našich content špecialistov si spoločne stanovíme témy, na ktoré sa content bude vytvárať

Vypracujeme Vám podrobný redakčný kalendár s dátumami, v ktorých sa budú posty, blogy, e-maily zasielať a zverejňovať podľa typu vybraného contentu

Pred samotným zverejnením majú naši klienti možnosť skontrolovať si všetok vytvorený obsah. V prípade pripomienok ich bod po bode zapracujeme a doladíme detaily pre 100% spokojnosť našich klientov

Po zapracovaní pripomienok 
a následnom schválení zverejníme podľa dohody a individuálnych preferencií našich klientov content na vybrané platformy

Našu prácu máme radi.

A radi sa pri nej bavíme!

Autoricambi-min
Prečítať celé
Alko 2-min
Prečítať celé
Autovýbava-min
Prečítať celé

Posuňte hranice Vášho online biznisu

Dlhoročné skúsenosti v oblasti PPC, tisíce spustených kampaní, nespočetné množstvo testovaní a neustála optimalizácia zverených účtov sú znakom našej odbornosti, ale aj nášho neustáleho napredovania a rastu v oblasti reklamy.

Ingrediencie pre vás úspech

Namixujte si ten správny pomer služieb pre váš biznis a dajte o sebe vedieť v online svete reklamy.