ZirconTech summit - spojenie vizionárov a lídrov, ktorí menia svet. Prečítajte si viac

PPC (Pay per click)

Vyťažte z PPC kampaní maximum.

Je Vaše aktuálne nastavenie PPC kampaní naozaj postačujúce? Alebo Vám už dlhší čas neprinášajú želané výsledky? Precíznou optimalizáciou vieme dosiahnuť, aby Vaša značka obsadzovala prvé priečky vo vyhľadávacej sieti a nechali ste tak svoju konkurenciu ďaleko pod sebou. Ak sa Vaše reklamy budú zobrazovať na efektívne kľúčové slová a budú v správny čas, na správnom mieste, zabezpečia Vám tak nie len prvé priečky vyhľadávania, ale stanete sa zároveň aj dôveryhodným e-shopom pre Vašich zákazníkov.

Plaťte iba za kliknutia na Vašu relevantne cielenú reklamu. Optimalizáciou, testovaním a taktiež správnym zacielením vybraného publika dokážu PPC kampane zabezpečiť Vašu prezentáciu v online svete reklamy. Pretože budete ponúkať ľuďom presne to, čo hľadajú, v čase, kedy to naozaj potrebujú a chcú.

Optimalizáciou k maximálnemu výkonu

Obsaďte prvé pozície plateného vyhľadávania a nedajte konkurencii šancu. Zacieľte len na správnych ľudí a sledujte, ako Vaše konverzie a návštevnosť webu porastú tým správnym smerom. PPC kampane sú účinným nástrojom pre rýchle a cielené online marketingové kampane s vysokou flexibilitou a mierou merateľnosti dosiahnutých výsledkov.

S dabl.nebude vaša značka len viditeľná, ale aj neodolateľná. Ozvite sa nám a spoločne premeníme vaše digitálne marketingové ciele na realitu!

Ako pracujeme

Čo najpresnejšie zodpovedanie našich otázok ohľadom Vášho podnikania, Vašich cieľov nám pomáha spoznať Vás a Vašu značku.

Spíšeme Vám nedostatky v aktuálnych nastaveniach PPC a navrhneme inovatívne riešenia pre zvýšenie výkonnosti Vášho účtu.

Po schválení navrhnutej štruktúry kampaní, príslušnou textáciou a vyhotovenou grafikou prechádzame na samotné spustenie kampaní.

Reportovanie dosiahnutých výsledkov na mesačnej báze. Neustále testovanie výkonnosti spustených kampaní a ich zacielenia.

Spravíme vám PPC audit zadarmo

Máte už spustené kampane no neprinášajú požadované výsledky? Alebo by ste len chceli získať nový pohľad na vaše kampane od skúsených PPC špecialistov? Vyplňte nám formulár a my vám vypracujeme audit účtu úplne zadarmo.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Alko 1-min
Prečítať celé
Autovýbava-min
Prečítať celé
Autoricambi-min
Prečítať celé

Ingrediencie pre Váš úspech

Namixujte si ten správny pomer služieb pre Váš biznis
a dajte o sebe vedieť v online svete reklamy.