11. 4. budeme prednášať na E-commerce day v Bratislave TU

PPC (Pay per click)

Raketový štart pre vašu značku

PPC reklama je kľúčovou stratégiou pre každú značku, ktorá chce dosiahnuť viditeľnosť a rast. PPC je model internetovej reklamy, kde platíte len vtedy, keď niekto klikne na vašu reklamu. Tento prístup umožňuje presné cielenie a zabezpečuje, že vaše marketingové investície sú efektívne využité.

Umožňuje vám to osloviť ľudí, ktorí už prejavili záujem o vaše produkty alebo služby. Môžete si stanoviť, koľko chcete minúť, a prispôsobiť svoj rozpočet podľa potreby. Umožňuje vám vidieť, ako vaše reklamy fungujú a ako ich môžete zlepšiť.

Poďte do toho s nami

Vytvoríme pre vás reklamy, ktoré upútajú pozornosť. Vyberieme kľúčové slová, ktoré ľudia používajú pri hľadaní produktov alebo služieb ako sú tie vaše. Určíme, komu a kedy sa vaša reklama zobrazí a ako sa bude využívať váš rozpočet. Neustále budeme sledovať výkon a robiť potrebné úpravy pre najlepšie výsledky.

S dabl.nebude vaša značka len viditeľná, ale aj neodolateľná. Ozvite sa nám a spoločne premeníme vaše digitálne marketingové ciele na realitu!

Ako pracujeme

Zistenie vašich očakávaní, aktuálneho stavu a možností, ktoré momentálne máte pre spoluprácu.

Vypracovanie auditu vášho účtu, kontrola spustených kampaní a vypracovanie odporúčaní pre zlepšenie výsledkov jednotlivých kampaní aj účtu na základe briefu.

Odprezentovanie auditu na spoločnom calle, kde vám všetko vysvetlíme a po schválení zapracujeme navrhnuté odporúčania.

Účet optimalizujeme na základe vašich cieľov a snažíme sa úpravami a zmenami priniesť želané výsledky. Prezentácia výsledkov na mesačnej báze.

Spravíme vám PPC audit zadarmo

Máte už spustené kampane no neprinášajú požadované výsledky? Alebo by ste len chceli získať nový pohľad na vaše kampane od skúsených PPC špecialistov? Vyplňte nám formulár a my vám vypracujeme audit účtu úplne zadarmo.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Frame 1000004619
Prečítať celé
Alko 1
Prečítať celé
Oleamo
Prečítať celé

Sme tu pre vás

Ak sa vám naša práca páči, alebo by ste sa o našej práci chceli dozvedieť viac, pošlite
nám správu a my sa vám ozveme.