11. 4. budeme prednášať na E-commerce day v Bratislave TU

Príbehy

Keď chcete viac, než len reklamu

Predstavte Vašu značku používateľom tak, aby si ju zapamätali. Vyrozprávajte jej príbeh a vdýchnite život Vášmu biznisu. Nekonečné možnosti storytellingu Vám otvárajú nové príležitosti, ako sa stať u Vašich používateľov love-brandom, ku ktorému sa budú opätovne vracať. Prečo? Lebo sa s Vami prostredníctvom dobre napísaného príbehu dokážu stotožniť.

Presne preto je storytelling stále viac populárnejší a na základe emócií pomáha budovať pomyselné spojenie medzi značkou a zákazníkom, ktoré vedie k ich lojálnosti.

Emócie, ktoré skutočne predávajú

Príbehy majú schopnosť prilákať pozornosť cieľového publika. Ľudia majú prirodzenú tendenciu zapájať sa do príbehov, stotožňovať sa s nimi a tak si ľahšie a rýchlejšie zapamätajú aj Vašu značku, či konkrétny produkt. Na dnešnom trhu presýtenom reklamami je dôležité vedieť vyniknúť a odlíšiť sa od konkurencie. Presne preto je storytelling stále viac populárnejší a na základe emócií pomáha budovať pomyselné spojenie medzi značkou a zákazníkom, ktoré vedie k ich lojálnosti.

Ako pracujeme

Naši kreatívci na základe informácií a potrieb klienta navrhnú príbeh šitý na mieru, o ktorý sa bude opierať celá budúca konzistentná komunikácia značky

Na vopred naplánovanom stretnutí naši kolegovia odprezentujú navrhnutý príbeh a celkovú stratégiu cielenia na vybrané skupiny relevantných používateľov

Všetky pripomienky bod po bode zapracujeme do návrhu a doladíme detaily pre 100% spokojnosť našich klientov

Po schválení a doladení nášho návrhu implementujeme príbeh do celkovej komunikácie, prezentácie a identity Vašej značky

Zosilnite vplyv Vašej značky

S našou službou tvorby storytellingu vyrozprávajte váš vlastný príbeh, ktorý oživí Vašu identitu. Dohodnite si konzultáciu a začnite písať novú kapitolu úspechu.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Muziker
Prečítať celé
Alko 2
Prečítať celé
Oleamo
Prečítať celé

Sme tu pre vás

Ak sa vám naša práca páči, alebo by ste sa o našej práci chceli dozvedieť viac, pošlite
nám správu a my sa vám ozveme.