ZirconTech summit - spojenie vizionárov a lídrov, ktorí menia svet. Prečítajte si viac

Storytelling

Keď chcete viac, než len reklamu

Predstavte Vašu značku používateľom tak, aby si ju zapamätali. Vyrozprávajte jej príbeh a vdýchnite život Vášmu biznisu. Nekonečné možnosti storytellingu Vám otvárajú nové príležitosti, ako sa stať u Vašich používateľov love-brandom, ku ktorému sa budú opätovne vracať. Prečo? Lebo sa s Vami prostredníctvom dobre napísaného príbehu dokážu stotožniť.

Presne preto je storytelling stále viac populárnejší a na základe emócií pomáha budovať pomyselné spojenie medzi značkou a zákazníkom, ktoré vedie k ich lojálnosti.

Emócie, ktoré skutočne predávajú

Príbehy majú schopnosť prilákať pozornosť cieľového publika. Ľudia majú prirodzenú tendenciu zapájať sa do príbehov, stotožňovať sa s nimi a tak si ľahšie a rýchlejšie zapamätajú aj Vašu značku, či konkrétny produkt. Na dnešnom trhu presýtenom reklamami je dôležité vedieť vyniknúť a odlíšiť sa od konkurencie.

Ako pracujeme

Naši kreatívci na základe informácií a potrieb klienta navrhnú príbeh šitý na mieru, o ktorý sa bude opierať celá budúca konzistentná komunikácia značky

Na vopred naplánovanom stretnutí naši kolegovia odprezentujú navrhnutý príbeh a celkovú stratégiu cielenia na vybrané skupiny relevantných používateľov

Všetky pripomienky bod po bode zapracujeme do návrhu a doladíme detaily pre 100% spokojnosť našich klientov

Po schválení a doladení nášho návrhu implementujeme príbeh do celkovej komunikácie, prezentácie a identity Vašej značky

Posuňte hranice Vášho online biznisu

Dlhoročné skúsenosti v oblasti PPC, tisíce spustených kampaní, nespočetné množstvo testovaní a neustála optimalizácia zverených účtov sú znakom našej odbornosti, ale aj nášho neustáleho napredovania a rastu v oblasti reklamy.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Autovýbava-min
Prečítať celé
Oleamo-min
Prečítať celé
Autoricambi-min
Prečítať celé

Ingrediencie pre Váš úspech

Namixujte si ten správny pomer služieb pre Váš biznis
a dajte o sebe vedieť v online svete reklamy.