11. 4. budeme prednášať na E-commerce day v Bratislave TU

Buď náš nový PPC špecialista.

Vytváraj nadupané kampane

Mesto: Nitra ∙ Forma: Full-time ∙ Plat: od 1500 € ∙  Typ: Faktúra ∙ Úroveň: Mid

Sme moderná a inovatívna agentúra plná mladých, otvorených a ambicióznych ľudí. Hľadáme človeka, čo k nám zapadne a sadne mu naša firemná kultúra. 

Pre koho teda je táto pozícia?

Pre človeka čo neprináša problémy, ale riešenia. Niekoho kto nepotrebuje výhovorky, aby naplno predviedol svoj potenciál a teší sa z dosiahnutých výsledkov. Ak sa po riadnom zaškolení dokážeš plnohodnotne začleniť do nášho tímu, rozvíjať a podporovať ho, otvorene komunikovať o prípadných problémoch, zodpovedne v dohodnutých termínoch plniť svoje zadania, si náš človek.

Vysokoškolské vzdelanie v odbore nie je podmienkou. Stačí, že máš v sebe disciplínu a odhodlanie byť super. Robíme excelentné veci pre excelentné firmy a to isté čakáme od teba.

Naše finančné ohodnotenie je vždy férové a adektvátne k tvojim výsledkom. Chceme niekoho, koho práca baví, prináša mu vnútorné uspokojenie a radosť z dobrej odvedenej práce. Sme fér a spravodlivo odmeníme všetkých tak ako si zaslúžia. Podporujeme samostatnosť, flexibilitu a neustálu snahu o zlepšovanie sa. 

Hľadáme človeka, ktorý rád prináša hodnotu a my túto hodnotu patrične odmeníme.

Aké skúsenosti ti uľahčia dostať sa k nám?

Hľadáme niekoho so skúsenosťami v oblasti tvorby a správy kampaní v Google Ads a Meta Ads, prípadne so znalosťami Google Analytics a Tag Manager.

Bonusom sú všetky projekty nad rámec “povinného” v oblasti digitálneho marketingu či PPC.

Ak však tieto skúsenosti nemáš, pošli svoj životopis a prilož pár viet prečo by sme ti mali dať šancu.

Čo ponúkame?

 • plat od 1 500€ ak máš s PPC skúsenosti (mid), 
 • flexibilný pracovný čas – si sám sebe pánom,
 • home office a sick days,
 • firemný telefón, paušál a notebook, ktorý môžeš využívať na osobné účely,
 • multisport karta,
 • podpora tvojho vzdelávania (kurzy, konferencie),
 • benefity šité na mieru (ak niečo potrebuješ, povedz nám a spolu to prejdeme),
 • firemné raňajky, teambuildingy, školenia, konferencie, chaty,
 • priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom,
 • office v centre Nitry s dobrou dostupnosťou v útulnom domčeku s altánkom a grilom a možnosťou bezplatného parkovania,
 • veľa ďalšieho, čo môžeme ešte spolu vymyslieť.

Našiel si sa v tejto ponuke?

Nezmeškaj príležitosť stať sa neodmysliteľnou súčasťou tímu dabl. Pošli nám svoje bombové CV, ktoré nám pomôže lepšie spoznať tvoje skúsenosti, zručnosti a ambície. Naša firma sa neustále rozvíja, a preto hľadáme nadaných kolegov do partie, ktorí majú chuť prispievať k nášmu spoločnému úspechu.

 
 

Benefity, ktoré naozaj oceníš

Prečo sa stať súčasťou dabl.

Sme agentúra, v ktorej sa ktokoľvek môže stať čímkoľvek. A to doslova! Z našich PPC špecialistov sa vykľuli talentovaní grafici, analytici, či začínajúci programátori. Nie si si istý, či ťa práca na vybranej pozícii bude napĺňať? U nás máš dvere otvorené a môžeš nahliadnuť do širokého spektra príležitostí, pri ktorých ťa radi podporíme.

Multisportka️

Aj my si každý rok dávame novoročné predsavzatia. A keďže sme súťaživí, spojili sme príjemné s užitočným a snažíme sa počas roka zhadzovať kilá spoločne

Firemné raňajky

Aby sme to so štíhlou líniou nemali až také jednoduché, každý utorok si doprajeme spoločné nabombené raňajočky, ktoré si pripravujeme navzájom

Letný futbal

Tvoríme silný tím nielen v práci, ale aj mimo nej. Preto sa počas letných mesiacov každý týždeň vyberieme vyventilovať hlavu od každodenného stresu. (P.S. pofutbalové pivko included)

Pravidelné teambuildingy

Grilovačky, chatovačky, wellness, a to všetko v duchu našich firemných hodnôt. Pre nás je naozaj dôležité tvoriť stabilnú firmu, v ktorej má každý náš člen svoje jedinečné miesto

Neoceniteľné ocenenia

Každé víťazstvo nás nesmierne teší, ale pre nás bolo jedným z najhodnotnejších ocenení práve Zlatá stolička, ktorá nás utvrdila v tom, že naša cesta, ktorou sme sa vydali, je TOP

Dni voľna navyše

Sme ľudia. A tak, ako každý, aj my chceme mať dostatok voľného času len pre seba. Preto okrem 20. dní dovolenky máš u nás aj home office, či sick days isté

Smelo do toho

Kliknutím na tlačidlo kontaktovať s nami neuzatvárate žiadnu zmluvu a preto sa nebojte a pýtajte sa na všetko, čo Vás zaujíma.