11. 4. budeme prednášať na E-commerce day v Bratislave TU

Buď náš nový RTB Campaign manager

Vytváraj inovatívne kampane

Mesto: Nitra ∙ Bratislava ∙ Praha ∙ Forma: Full-time

Plat: od 1800 € ∙  Typ: Faktúra ∙ Úroveň: Mid

Do nášho dabl. tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na full-time job!

Sme moderná a inovatívna agentúra plná mladých, otvorených a ambicióznych ľudí. Do nášho dabl. tímu hľadáme hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na full-time job, čo k nám zapadne a sadne mu naša firemná kultúra.

Pre koho teda je táto pozícia?

Pre nadšeného zapáleného človeka,ktorý neustále hľadá nové výzvy, napĺňa ho úspech z kvalitnej práce, chce svoje schopnosti posúvať vpred a miesto problémov vytvára riešenia, ktoré motivujú nielen jeho, ale aj celý tím. Ak túžiš po novej výzve v oblasti RTB a rád by si sa stal súčasťou kolektívu RTB odborníkov, ktorí tvoria inovatívne stratégie a kampane pre rôzne značky a produkty, si na správnom mieste!

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorý majú vášeň pre marketing a digitálne médiá. Sme zameraní na najnovšie trendy v oblasti reklamy a snažíme sa inovovať vo všetkých oblastiach. K našim kolegom sme féroví a spravodlivo odmeníme všetkých tak ako si zaslúžia. Podporujeme samostatnosť, flexibilitu a neustálu snahu o zlepšovanie sa. 

Tvojou náplňou práce bude:

∙ práca vo viacerých RTB systémoch, primárne však DV360
∙ brandové kampane pre najväčšie značky, ale aj tak lokálne firmy
∙ performance kampane s unikátnymi formátmi po celom svete
∙ nasadzovanie a testovanie unikátnych rich media formátov pre širokú škálu klientov

Aké skúsenosti ti uľahčia dostať sa k nám?

Hľadáme človeka s komunikačnými schopnosťami v angličtine, ktorý má zmysel pre detail a snaží sa napredovať. Mal by si mať skúsenosti s RTB systémami, s GMP (Google Marketing Platform), s DV360 (Display & Video 360), s CM (Campaign Manager), skúsenosti s Adform. Vážime si samostatnosť, proaktívnosť, kreativitu, otvorenú komunikáciu a efektivitu. 

Čo ponúkame?

∙ motivačný plat od 1 800€ podľa skúseností,

∙ flexibilný pracovný čas – si sám sebe pánom,

∙ home office a sick days,

∙ firemný telefón, paušál a notebook, ktorý môžeš využívať na osobné účely,

∙ multisport karta,

∙ podpora tvojho vzdelávania (kurzy, konferencie),

∙ benefity šité na mieru (ak niečo potrebuješ, povedz nám a spolu to prejdeme),

∙ firemné raňajky, teambuildingy, školenia, konferencie, chaty,

∙ priateľský kolektív s ľudským a ústretovým prístupom,

∙ office v centre Nitry s dobrou dostupnosťou v útulnom domčeku s altánkom a grilom a možnosťou bezplatného parkovania,

∙ veľa ďalšieho, čo môžeme ešte spolu vymyslieť.

Našiel si sa v tejto ponuke?

Nezmeškaj príležitosť stať sa neodmysliteľnou súčasťou tímu dabl. Pošli nám svoje bombové CV, ktoré nám pomôže lepšie spoznať tvoje skúsenosti, zručnosti a ambície. Naša firma sa neustále rozvíja, a preto hľadáme nadaných kolegov do partie, ktorí majú chuť prispievať k nášmu spoločnému úspechu.

Benefity, ktoré naozaj oceníš

Prečo sa stať súčasťou dabl.

Sme agentúra, v ktorej sa ktokoľvek môže stať čímkoľvek. A to doslova! Z našich PPC špecialistov sa vykľuli talentovaní grafici, analytici, či začínajúci programátori. Nie si si istý, či ťa práca na vybranej pozícii bude napĺňať? U nás máš dvere otvorené a môžeš nahliadnuť do širokého spektra príležitostí, pri ktorých ťa radi podporíme.

Multisportka️

Aj my si každý rok dávame novoročné predsavzatia. A keďže sme súťaživí, spojili sme príjemné s užitočným a snažíme sa počas roka zhadzovať kilá spoločne

Firemné raňajky

Aby sme to so štíhlou líniou nemali až také jednoduché, každý utorok si doprajeme spoločné nabombené raňajočky, ktoré si pripravujeme navzájom

Letný futbal

Tvoríme silný tím nielen v práci, ale aj mimo nej. Preto sa počas letných mesiacov každý týždeň vyberieme vyventilovať hlavu od každodenného stresu. (P.S. pofutbalové pivko included)

Pravidelné teambuildingy

Grilovačky, chatovačky, wellness, a to všetko v duchu našich firemných hodnôt. Pre nás je naozaj dôležité tvoriť stabilnú firmu, v ktorej má každý náš člen svoje jedinečné miesto

Neoceniteľné ocenenia

Každé víťazstvo nás nesmierne teší, ale pre nás bolo jedným z najhodnotnejších ocenení práve Zlatá stolička, ktorá nás utvrdila v tom, že naša cesta, ktorou sme sa vydali, je TOP

Dni voľna navyše

Sme ľudia. A tak, ako každý, aj my chceme mať dostatok voľného času len pre seba. Preto okrem 20. dní dovolenky máš u nás aj home office, či sick days isté

Smelo do toho

Kliknutím na tlačidlo kontaktovať s nami neuzatvárate žiadnu zmluvu a preto sa nebojte a pýtajte sa na všetko, čo Vás zaujíma.