11. 4. budeme prednášať na E-commerce day v Bratislave TU

RTB

100% zásah relevantného publika

Sofistikovaný prístup k cielenému nákupu bannerovej reklamy naprieč online priestorom. Zobrazujte Vaše reklamy na relevantných weboch a uistite sa, že ste boli používateľmi naozaj videný.

Real-time bidding Vám umožní okamžite reagovať na zmeny chovania používateľov a zoptimalizovať tak výkonnosť Vašich kampaní na maximum. Dostaňte svoje reklamy na relevantné weby a plaťte iba za reálne zobrazenia Vašim používateľom.

Pán času v online priestore

Dostaňte svoje reklamy na relevantné weby a plaťte iba za reálne zobrazenia Vašim používateľom. RTB poskytuje úplnú kontrolu nad optimalizáciou kampaní v reálnom čase a vďaka tomu môžete promptne reagovať na náhle zmeny správnia na trhu. Maximálne využitie stanoveného budgetu na presný zásah vybraného publika Vám zaručí nie len nárast Vašich objednávok, ale aj posilnenie Vášho brandu.

Ako pracujeme

Prvým krokom je nasadenie sledovacích kódov vo forme trackingu, ktorý zbiera potrebné informácie o správaní Vašich používateľov na webovej stránke

Vytvorenie grafiky na mieru vo všetkých potrebných a plne využiteľných formátoch, vďaka ktorým sa Vaša značka dostane do povedomia

Na základe sledovacích kódov vložených na stránku vyhodnotíme správanie používateľov a kampane optimalizujeme podľa potreby

Každomesačný pravidelný reporting dosiahnutých výsledkov, na základe ktorého pripravujeme ďalšie kroky v optimalizácii kampaní

Aj Vaša značka môže zažiariť

VIP umiestnenia reklamy vďaka RTB

Predstavte si to množstvo konverzií, ktoré môžete získať iba tým, že sa ponúknete zákazníkom presne vtedy, keď Vás naozaj potrebujú a chcú.

Real-time bidding je viac, než len ďalší formát reklamy. Je to prostriedok, vďaka ktorému dostane Vaša značka VIP vstupenku na prominentné umiestnenia najrelevantnejších dostupných webov plných nedočkavých používateľov.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Frame 1000004619
Prečítať celé
Autoricambi
Prečítať celé
Alko 1
Prečítať celé

Maximalizujte svoju vizibilitu s RTB

S našou službou RTB získate okamžitý prístup k cieľovému publiku. Dohodnite si s nami videohovor a vypustite svoju reklamu do sveta digitálneho úspechu.

Sme tu pre vás

Ak sa vám naša práca páči, alebo by ste sa o našej práci chceli dozvedieť viac, pošlite
nám správu a my sa vám ozveme.