ZirconTech summit - spojenie vizionárov a lídrov, ktorí menia svet. Prečítajte si viac

RTB

100% zásah relevantného publika

Sofistikovaný prístup k cielenému nákupu bannerovej reklamy naprieč online priestorom. Zobrazujte Vaše reklamy na relevantných weboch a uistite sa, že ste boli používateľmi naozaj videní.

Real-time bidding Vám umožní promptne reagovať na zmeny chovania používateľov a zoptimalizovať tak výkonnosť Vašich kampaní na maximum. Dostaňte svoje reklamy na relevantné weby a plaťte iba za reálne zobrazenia. Využite jedinečné výhody RTB, ktoré zahŕňajú možnosť zaistenia si najlepších pozícií na kľúčových weboch, nákup videoreklamy aj mimo YouTube na popredných domácich aj zahraničných portáloch, či flexibilitu pri prispôsobovaní kreatívnych prvkov.

Pán času v online priestore

RTB poskytuje úplnú kontrolu nad optimalizáciou kampaní v reálnom čase a vďaka tomu môžete promptne reagovať na náhle zmeny správnia na trhu. Maximálne využitie stanoveného budgetu na presný zásah vybraného publika Vám zaručí nie len nárast Vašich objednávok, ale aj posilnenie Vášho brandu.

Ako pracujeme

Prvým krokom je nasadenie sledovacích kódov vo forme trackingu, ktorý zbiera potrebné informácie o správaní Vašich používateľov na webovej stránke

Vytvorenie grafiky na mieru vo všetkých potrebných a plne využiteľných formátoch, vďaka ktorým sa Vaša značka dostane do povedomia

Na základe sledovacích kódov vložených na stránku vyhodnotíme správanie používateľov a kampane optimalizujeme podľa potreby

Každomesačný pravidelný reporting dosiahnutých výsledkov, na základe ktorého pripravujeme ďalšie kroky v optimalizácii kampaní

Aj Vaša značka môže zažiariť

VIP umiestnenia reklamy vďaka RTB

Predstavte si to množstvo konverzií, ktoré môžete získať iba tým, že sa ponúknete zákazníkom presne vtedy, keď Vás naozaj potrebujú a chcú.

Real-time bidding je viac, než len ďalší formát reklamy. Je to prostriedok, vďaka ktorému dostane Vaša značka VIP vstupenku na prominentné umiestnenia najrelevantnejších dostupných webov plných nedočkavých používateľov.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Autovýbava-min
Prečítať celé
Oleamo-min
Prečítať celé
Muziker-min
Prečítať celé

Posuňte hranice Vášho online biznisu

Dlhoročné skúsenosti v oblasti PPC, tisíce spustených kampaní, nespočetné množstvo testovaní a neustála optimalizácia zverených účtov sú znakom našej odbornosti, ale aj nášho neustáleho napredovania a rastu v oblasti reklamy.

Ingrediencie pre Váš úspech

Namixujte si ten správny pomer služieb pre Váš biznis
a dajte o sebe vedieť v online svete reklamy