11. 4. budeme prednášať na E-commerce day v Bratislave TU

SEO (Search engine optimization)

Kľúč k digitálnemu úspechu

Optimalizácia pre vyhľadávače Vám otvára cestu k výraznejšiemu postaveniu vo výsledkoch organického vyhľadávania, čím zvyšuje viditeľnosť a prítomnosť Vášho brandu v konkurenčnom online prostredí. Správna optimalizácia zabezpečí, že Vaša webová stránka je identifikovaná vyhľadávačmi a tým sa posúva na vyššie pozície vo výsledkoch organického vyhľadávania.

Odborná SEO analýza a optimalizačné stratégie sú zamerané na to, aby bola Vaša webová stránka zobrazená tam, kde ju zákazníci hľadajú a potrebujú nájsť.

Ahoj, Google-bot

Nájdeme kľúčové slová a frázy, ktoré vaši potenciálni zákazníci používajú pri vyhľadávaní. Upravíme vašu stránku, od technických aspektov až po obsah, aby vyhovovala kritériám vyhľadávačov. Vytvoríme obsah, ktorý je nielen relevantný, ale aj zaujímavý a hodnotný pre vašich návštevníkov. Zabezpečíme, aby na váš web odkazovali iné kvalitné stránky, čo zlepšuje vašu pozíciu vo vyhľadávačoch.

Nech už ste kdekoľvek, my vám pomôžeme dostať sa tam, kde chcete byť vo svete online vyhľadávania. Kontaktujte nás a začnite meniť vašu digitálnu prítomnosť na silnú a viditeľnú!

Ako pracujeme

Zistenie požiadaviek a konkrétnych cieľov – napr. zvýšenie návštevnosti, zlepšenie pozície vo vyhľadávaní, získavanie nových zákazníkov a pod.

Na základe zistení vypracujeme plán SEO stratégie. Ten zahŕňa jednotlivé kroky, napr. analýzu kľúčových slov čo konkrétne opatrenia na dosiahnutie cieľov.

Implementácia SEO odporúčaní, ktoré klient schváli. Práca na webovej stránke klienta, ale aj mimo nej.

Odporúčame pravidelné sledovanie a vyhodnocovanie výsledkov SEO odporúčaní, ktoré boli implementované. A tiež pravidelné zlepšovanie SEO stratégie.

Pomôžeme vám dostať sa do popredia

Nestrácajte na trhu príležitosti pre rast. Dohodnite si s nami konzultáciu a nechajte sa previesť svetom organických vyhľadávačov.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Alko 2
Prečítať celé
Oleamo
Prečítať celé
Muziker
Prečítať celé

Sme tu pre vás

Ak sa vám naša práca páči, alebo by ste sa o našej práci chceli dozvedieť viac, pošlite
nám správu a my sa vám ozveme.