ZirconTech summit - spojenie vizionárov a lídrov, ktorí menia svet. Prečítajte si viac

Pomáhame tým, ktorí pomáhajú ♡

Chýbajú Vám financie na grafiku?

Alebo sa potrebujete zviditeľniť?

Napíšte nám o svojej nezištnej pomoci tým, ktorí Vás naozaj potrebovali, a možno práve vy od nás získate marketing na mieru úplne ZADARMO.

My v dabl. veríme, že dobro tvorí ďalšie dobro a v dnešnom uponáhľanom svete je najväčší deficit dobra práve tam, kde ho potrebujú najviac. Aj preto sme sa rozhodli, že pomôžeme tým, ktorých srdcia zahoreli láskou a dokázali podať pomocnú ruku tam, kde bola naozaj potrebná.

Či ste nezisková organizácia, detský domov, útulok pre zvieratká, hasičí, alebo ste podnikateľ, ktorý pomohol školám, škôklam, patríte medzi tých, ktorým sme sa rozhodli spraviť marketing úplne ZADARMO.

Zviditeľníme Vás

ako poďakovanie za Vaše dobré srdce

Každý rok si naša agentúta ako tím vyberieme niekoľkých z Vás, komu chceme pomôcť našimi schopnosťami v online marketingu. Či už potrebujete grafiky, zviditeľniť Vašu organizáciu, alebo Vám môžeme pomôcť s PPC, napíšte nám a možno práve vy budete medzi našimi odmenenými.

Ako sa môžete zapojiť?

Stačí, ak vyplníte formulár uvedený vyššie a zodpoviete na všetky uvedené otázky.

Kto sa môže zapojiť?

Každý, kto svojou nezištnou pomocou spravil náš svet lepším miestom.

Dokedy treba vyplniť registračný formulár?

Výber ukončujeme 30.11.2024

Ako Vás budeme kontaktovať?

Radostnú správu o výbere vašej organizácie do nášho pro bono programu vám oznámime prostrednícvom e-mailu, prípadne vás budeme kontaktovať telefonicky. Preto, prosím, nezabudnite tieto údaje korektne vyplniť v registračnom formulári.

S akými potrebami sa môžete na nás obrátiť?

V dabl. máme špecialistov na rôzne oblasti digitálneho marketigu. Vieme vám pomôcť s PPC (platenou reklamou na Google a sociálnych sieťach), SEO, e-mail marketingom, tvorbou webovej stránky, grafickými prácami (tlačoviny aj online bannery,) či tvorbou contentu pre vaše sociálne siete.

Nie ste si istí, či sa môžete zapojiť?

V prípade, že ste odpoveď na Vašu otázku nenašli na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať a my Vám vysvetlíme všetko potrebné. Sme nesmierne radi, že na svete ešte stále existuje veľké množstvo dobra, ktoré pomáha robiť náš svet krajším miestom.

Smelo do toho

Kliknutím na tlačidlo kontaktovať s nami neuzatvárate žiadnu zmluvu a preto sa nebojte a pýtajte sa na všetko, čo Vás zaujíma.