ZirconTech summit - spojenie vizionárov a lídrov, ktorí menia svet. Prečítajte si viac

Ingrediencie pre Váš úspech

Namixujte si ten správny pomer služieb pre Váš biznis

Komplexná ponuka dabl. služieb, ktoré prebudia Vašu značku na ceste za úspechom.

Webová analytika

Je Vaše nastavenie analytiky naozaj správne? Dostávate včasné informácie o všetkých zmenách, ktoré treba nevyhnutne zapracovať ? Presnosť meraní a analýz, prostredníctvom dôkladnej kontroly údajov, je základom pre efektívne spustenie, monitorovanie a optimalizáciu Vašich kampaní.

SEO

Ešte stále neobsadzujete prvé priečky v organickom vyhľadávaní? Podrobná optimalizácia pre vyhľadávače Vám otvára cestu k výraznejšiemu postaveniu vo výsledkoch organického vyhľadávania, čím zvyšuje viditeľnosť a prítomnosť Vášho brandu v online konkurenčnom prostredí.

PPC

Je Vaše aktuálne nastavenie PPC kampaní naozaj efektívne? Alebo Vám už dlhší čas neprinášajú želané výsledky? Precíznou optimalizáciou a testovaním Vašich kampaní vieme dosiahnuť zviditeľnenie Vašej značky tak, aby obsadzovala prvé priečky vo vyhľadávacej sieti a nechala Vašu konkurenciu ďaleko pod sebou.

Content

Predstavte Vaše produkty prostredníctvom dobre spracovaného blogového článku, v ktorom priblížite potenciálnym nakupujúcim všetky ich výhody. Pýtajte sa na názory Vášho publika a interagujte s ním v pravidelných postoch na sociálnych sieťach a sledujte, ako Vám organika a konverzie vďaka kvalitne spracovanému contentu porastú.

RTB

Sofistikovaný prístup k cielenému nákupu reklamy naprieč online priestorom. Zobrazujte Vaše reklamy na relevantných weboch a uistite sa, že ste boli používateľmi naozaj videní. Real-time bidding Vám umožní promptne reagovať na zmeny chovania používateľov a zoptimalizovať tak výkonnosť Vašich kampaní na maximum.

E-mail marketing

Majú Vaše newslettre naozaj dobrú štruktúru a prinášajú inšpiratívny obsah, na ktorý odberatelia doslova čakajú? Sila rýchleho a cieleného doručenie dôležitých informácií so schopnosťou okamžitého oslovenia relevantného publika môže byť naozaj významným krokom pre posilnenie značky, budovanie dôvery a podporu Vašich konverzií.

Grafika

Investícia, ktorá sa vyplatí. Nechajte svoju značku vyniknúť, vďaka profesionálne spracovanej grafike, ktorá sa vryje do podvedomia Vašich zákazníkov. Konzistentnosť komunikácie podčiarkne Vás brand a vy sa stanete ľahšie zapamätateľnými na trhu presýtenom reklamami Vašej konkurencie.Storytelling

Predstavte Vašu značku používateľom tak, aby si ju zapamätali. Vyrozprávajte jej príbeh a vdýchnite život Vášmu biznisu. Nekonečné možnosti storytellingu Vám otvárajú nové príležitosti, ako sa stať u Vašich používateľov love-brandom, ku ktorému sa budú opätovne vracať. Prečo? Lebo sa s Vami dokážu stotožniť.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Autovýbava-min
Prečítať celé
Alko 1-min
Prečítať celé
Oleamo-min
Prečítať celé

Máte záujem o službu?

Dlhoročné skúsenosti, tisíce spustených kampaní, nespočetné množstvo testovaní a neustála optimalizácia zverených účtov sú znakom našej odbornosti, ale aj nášho neustáleho napredovania a rastu v oblasti reklamy.

Sme tu pre vás

Ak sa vám naša práca páči, alebo by ste sa o našej práci chceli dozvedieť viac, pošlite nám správu a my sa vám ozveme.