11. 4. budeme prednášať na E-commerce day v Bratislave TU

Webová Analytika

Spoznajte svojich používateľov

Správne nastavená webová analytika je alfou omegou každej webovej stránky. Neslúži len na sledovanie úspešnosti kampaní ale poskytuje cenné informácie o všetkých návštevníkoch webu.

Predstavte si, že váš web je ako obchod v obrovskom nákupnom centre. Webová analytika vám ukazuje, cez ktoré dvere ľudia prichádzajú, ktoré regále si prezerajú a koľko času strávia vo vašom obchode. Dostávate tak cenné informácie o tom, ako návštevníci používajú váš web, čo im sa páči a čo nie. S týmito dátami môžete urobiť váš web ešte lepším.

Nechajte dáta hovoriť za vašu značku!

S dátami o správaní vašich návštevníkov môžeme robiť informované rozhodnutia o tom, ako zlepšiť vašu stránku. Identifikujeme, ktoré marketingové stratégie prinášajú najlepšie výsledky a optimalizujeme vaše výdavky. Porozumenie potrebám vašich návštevníkov vám umožní vytvoriť prilákavejší a efektívnejší web.

S dabl. získate nie len dáta, ale stratégie a riešenia, ktoré vás posunú dopredu. Kontaktujte nás a začnite využívať vaše online dáta na dosiahnutie reálneho úspechu!

Ako pracujeme

Zistenie vašich požiadaviek a cieľov – aké dáta chcete z webu získavať. V prípade ak sami neviete, radi vám odporúčime, ktoré metriky sledovať.

Po udelení potrebných prístupov sa pustíme do kontroly nastavenia webovej analytiky, čo zahŕňa kontrolu všetkých potrebných kódov a kontrolu nastavení meracích nástrojov.

V prípade zistenia nedostatkov dôjde k implementácii všetkých vylepšení, či nových nastavení v rámci webovej analytiky.

Svoje nastavenia vždy otestujeme, či všetko správne funguje. Ak áno, informujeme Vás o nastaveniach a odovzdáme prístupy.

Potrebujete nastaviť webovú analytiku?

Neváhajte sa na nás obrátiť a my vám radi so všetkým pomôžeme. Zabezpečíme vám úplné nastavenie, ktoré presne vyhovuje vašim cieľom a požiadavkám.

Tí, ktorí sa nebáli vykročiť

a s dôverou sa nechali viesť online priestorom

Frame 1000004619
Prečítať celé
Autoricambi
Prečítať celé
Alko 2
Prečítať celé

Sme tu pre vás

Ak sa vám naša práca páči, alebo by ste sa o našej práci chceli dozvedieť viac, pošlite
nám správu a my sa vám ozveme.